Konsolidace půjček

Máte větší množství krátkodobých nebankovních půjček nebo kreditních karet? Nestíháte splácet najednou všechny své krátkodobé půjčky nebo ztrácíte přehled o tom, kdy, komu a v jaké výši dlužnou částku splatit? Nevíte si s tím rady? Nejlepším řešením je jednoznačně konsolidace půjček!

Co znamená konsolidace půjček? Jednoduše si splatíte všechny krátkodobé půjčky novou půjčkou. Splátky si tím několikanásobně snížíte. Jak? Namísto toho abyste každý týden, 14 dní případně měsíc spláceli celou částku krátkodobých půjček resp. kreditních karet najednou, rozložíte si splácení dlužné částky na několik let. Kromě velkého snížení částky, kterou každý měsíc dáváte na splácení svých krátkodobých úvěrů, také výrazně ušetříte čas za neustálé obnovování jednotlivých půjček. A nemusíte se stresovat žádáním o nové půjčky.

Jak to funguje? Pokud do své Žádosti o půjčku uvedete, že jejím účelem je konsolidace stávajících půjček, uveďte:

  • počet krátkodobých půjček (kreditních karet),
  • částky jednotlivých půjček ke splacení, 
  • platební údaje (číslo účtu a variabilní symbol) jednotlivých půjček. 


Nespornou výhodou konsolidace půjček je také úspora poplatků za neustálé obnovování úvěrů. Uspořené peníze můžete použít na jiné, potřebnější výdaje.

Příklad:

Máte 5 krátkodobých půjček v celkové výši 10 000 Kč. Půjčky splácíte v různých dnech v měsíci. Jakmile se opozdíte, hrozí vám penále nebo jiný finanční postih. Celkovou částku půjčky musíte každý měsíc buď splatit, obnovit, nebo načerpat nové půjčky v té samé výši. Za vše samozřejmě musíte uhradit poplatek. Konsolidací půjčky si rozložíte splácení částky 10 000 Kč do měsíčních splátek, např. 36 měsíčních splátek po 452 Kč. V průběhu splácení neplatíte žádné poplatky a nemusíte se mimo pravidelné měsíční splátky o nic starat.

U půjčky na konsolidaci úvěru můžete žádat až o 400 000 Kč a splácení si můžete rozložit až na 3 roky! Nebo s možností zajištění formou zástavy nemovitosti až na 6 let! Neplatíte žádné skryté poplatky. Jediný poplatek platíte až z částky, která je Vám zašlána na váš bankovní účet.

Jakmile si na portále zadáte Žádost o půjčku, začnete dostávat nabídky od soukromých investorů v souladu s vašimi požadavky. Informace o nabídkách vám jsou zasílány emailem a SMS. Vy máte možnost jakoukoli nabídku přijmout, nebo odmítnout (vše je zdarma). Zájemce může přijmout i více nabídek až do výše zadané částky půjčky. Výsledné nabídky Vám jsou nakonec sloučeny do jedné – měsíčně tedy splácíte pouze jednu částku, na jeden účet.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás! Poskytneme vám podrobné informace o způsobu fungování portálu bankerat.cz.

Navštivte náš internetový portál www.bankerat.cz nebo využijte následujících kontaktních údajů:

Zákaznický servis: 731 504 203 (Po – Pá, 8:30 – 17:15) Email: info@bankerat.cz

Reprezentativní příklad
Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.

Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky. Maximální RPSN je 55%. Pro dlouhodobé půjčky je RPSN nižší. Vždy záleží na nabídce od investora. Minimální splatnost poskytovaných úvěrů je 6 měsíců, maximální 72 měsíců.