Chcete vydělávat na provizích?

  • Stačí jen přístup na internet
  • Měsíční výplata provize
  • Dokonalý přehled o všech provizích
  • 2% provize z půjček a investic
vzorová provizní smlouva Klikněte na tlačítko Registrace Registrace ... a začnete vydělávat

Jaké jsou možnosti?

Po přihlášení (registraci) zkopírujte referenční odkaz, který naleznete ve svém profilu. Odkaz vložte do emailové zprávy nebo do zprávy na sociální síti Vašemu známému a povzbuďte ho, aby na odkaz kliknul a půjčil si nebo investoval prostřednictvím portálu Bankerat.cz. Pokud to Váš známý udělá, vyplatíme Vám provizi 2% z částky půjčky nebo investice. Provizní systém je nastaven tak, aby si pamatoval ty, kteří se prostřednictvím Vašeho odkazu dostali na portál Bankerat.cz po dobu 30 dní a přiřadil je automaticky do vašich provizí. Příklady zpráv.
Máte vlastní internetové stránky? Umístěte si na ně banner s naším referenčním odkazem (viz odstavec Referenční odkaz). Banner si můžete stáhnout zde.
Pokud máte vlastní internetové stránky, můžete do nich vložit náš iFrame. Co to je iFrame? Je to kód (část programu), který způsobí to, že náš portál Bankerat.cz se bude zobrazovat pod Vaší vlastní internetovou doménou. Příkladem našeho iFrame je: http://www.bankovnipoplatky.com/bankerat.html. Výhodou iFrame je, že máte návštěvnost stránek plně pod svojí kontrolou. Pokud od nás chcete iFrame, zaregistrujte se a zašlete nám zprávu s žádostí obsahující Vaše jméno a příjmení.