Půjčka bez doložení příjmů

Nemůžete ke schválení půjčky doložit příjem od zaměstnavatele? Podnikáte příliš krátkou dobu a zatím jste nepodávali daňové přiznání? Vaše problémy spolehlivě vyřeší půjčka bez doložení příjmů.

Co se vyplatí vědět?

U půjčky bez doložení příjmů dokládáte místo svých příjmů výpisy z bankovního a nebankovního registru. To znamená, že vám společně se smlouvou o půjčce zašleme i žádosti o výpisy z registrů, které podepíšete a poštou odešlete na příslušnou adresu. Výpis vám registr zašle doporučenou poštou na dobírku nejpozději do 24 hodin od chvíle, kdy mu byla vaše žádost doručena (v žádosti zaškrtnout políčko "expres"). Cena dobírky za výpis je 200 Kč + poštovné. Pokud jste z Prahy nebo do hlavního města dojíždíte, je možné výpis pořídit osobně. Na počkání vše potřebné vyřídíte v sídle registrů Na Vítězné pláni 4, Praha 4. Cena za výpis v takovém případě činí 100 Kč. Výpisy nám zašlete spolu s ostatní smluvní dokumentací.

Více informací o registrech naleznete na www.cbcb.cz a www.cncb.cz.

Výpisy z registrů obsahují záznamy vašich splátek za poslední 4 roky a také údaj u jaké finanční instituce jste čerpali nebo v současnosti čerpáte úvěr. Při schvalování půjčky nehodnotíme v registrech výskyt opožděných splátek, jak to dělá banka. Informace z registrů nám slouží k ověření údajů uvedených ve vaší žádosti o půjčku – kolik celkem měsíčně splácíte a jaká je celková částka vašich ostatních úvěrů.

Naši klienti za půjčku neplatí žádné poplatky předem. Jediným poplatkem je platba za podání žádosti o půjčku. Tu platíte až z částky, kterou vám zašleme na váš bankovní účet.

Jaká jsou pravidla půjčky bez doložení příjmů? Výši půjčky, ale i měsíční splátky a dobu splácení si v žádosti o půjčku určíte sami. Po zadání žádost o půjčku od nás začnete dostávat nabídky na půjčku dle vašich požadavků. O nabídkách vás automaticky informujeme zasláním e-mailu a krátké textové zprávy (SMS). Jakoukoliv nabídku od nás buď přijmete anebo odmítnete. Rozhodnout se můžete pro přijetí i více nabídek až do výše požadované částky půjčky. Nabídky Vám sloučíme do jedné, takže měsíčně splácíte na jeden účet pouze jednu částku.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.bankerat.cz nebo využijte následujících kontaktních údajů:

Zákaznický servis 731 504 203 (Po – Pá, 8:30 – 17:15), Email: info@bankerat.cz, live chat.

Reprezentativní příklad
Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.

Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky. Maximální RPSN je 55%. Pro dlouhodobé půjčky je RPSN nižší. Vždy záleží na nabídce od investora. Minimální splatnost poskytovaných úvěrů je 6 měsíců, maximální 72 měsíců.