Půjčka bez registrů

Komu je určena půjčka bez registrů? Klientům, kteří nechtějí ke schválení půjčky dokládat výpisy z bankovního a nebankovního registru dlužníků. Ke sjednání tohoto typu půjčky stačí doložit pouze Váš čistý měsíční příjem.

Pokud si vyberete půjčku bez registrů, nemusíte registry předkládat – a my je ani nebudeme zkoumat. U této půjčky vám spolu se smlouvou o půjčce zašleme formulář k potvrzení o výši příjmu. Na něm vám zaměstnavatel potvrdí, jaký čistý měsíční příjem pobíráte, zda nejste ve výpovědní lhůtě, případně jaké máte srážky ze mzdy.

Pečujete o dítě a pobíráte mateřskou? I vám je určena půjčka bez registrů. Svůj příjem doložíte výpisem z účtu nebo složenkou prokazující příjem mateřské. Obdobně, pokud žádáte jako důchodce, dokládáte váš příjem výpisem z účtu či složenkou prokazující příjem důchodu. Podnikatel může doložit své příjmy výpisem z daňového přiznání, případně jeho opisem. Uvedené dokumenty vám vystaví příslušný finanční úřad, kterému odevzdáváte přiznání k dani z příjmu.

V případě půjčky bez registrů můžete žádat až o 150 000 Kč a splácení si můžete rozložit až na 3 roky! Výhodou je, že postupným splácením v pravidelných měsíčních splátkách dosáhnete nízké měsíční splátky, kterou si můžete ze svého příjmu dovolit. Dopředu neplatíte žádné poplatky, účtujeme si pouze jediný poplatek - za podání žádosti o půjčku. Platíte ho až z částky, kterou vám zašleme na váš účet.

V žádosti o půjčku bez registrů si sami stanovíte výši půjčky, měsíční splátky a dobu splácení.

Poté co si u nás podáte Žádost o půjčku, vám na jejím základě začneme posílat nabídky na půjčku odpovídající vašim zadaným požadavkům. Informace o veškerých nabídkách od nás dostanete prostřednictvím e-mailové zprávy a krátké textové zprávy (SMS). Nabídku od nás buď přijmete, nebo můžete odmítnout.

Kde se dozvíte víc? Na našem internetovém portálu www.bankerat.cz. Využít můžete i následujících kontaktních údajů:

Zákaznický servis: 731504203 (Po – Pá, 8:30 – 17:15) Email: info@bankerat.cz