Půjčka na zaplacení exekuce na nemovitosti

Máte na nemovitosti exekuci nebo už dokonce exekuční příkaz k prodeji? Potřebujete vyplatit exekuci, aby vám exekutor nemovitost neprodal ve veřejné dražbě? Zjistili jste, že banka vám na nemovitost s exekucí nepůjčí peníze?

Na portále bankerat.cz Vám investoři půjčí – vystavte si žádost na půjčku na vyplacení exekucí na nemovitosti. Co od vás na zaplacení exekuce bude potřeba doložit?

  • Adresu nemovitosti. 
  • Údaje o exekuci (název exekutorského úřadu, resp. jméno exekutora).
  • Dlužná částka k určitému datu.
  • Platební údaje na vyplacení exekuce (číslo účtu a variabilní symbol). 


Smluvní dokumentace bude individuálně vytvořena a ostatní? Vše ostatní zařídí investor, co Vám dal nabídku! Domluví se s exekutorem (exekutory) na vyplacení exekucí a uvolnění nemovitosti pro zápis zástavy (tj. odstranění zápisu exekuce, resp. exekučního příkazu k prodeji nemovitosti z listu vlastnictví).

Podmínky pro získání půjčky na vyplacení exekucí na nemovitosti nejsou přísné. Investoři jsou lidé jako vy a snaží se vám, jakožto majiteli nemovitosti, pomoct a vyjít vstříc ve vašich potřebách. Více informací o tom, jak probíhá půjčka na nemovitost a jaké jsou její výhody, naleznete po kliknutí na odkaz Půjčka se zástavou nemovitosti (Typ půjčky N).

U půjčky na vyplacení exekucí na nemovitosti můžete žádat až o 600 000 Kč a splácení si můžete rozložit až na 6 let! Postupným splácením v pravidelných měsíčních splátkách dosáhnete nízké měsíční splátky, kterou si můžete ze svých příjmů dovolit. Dopředu není účtován žádný poplatek. Jediný poplatek je za podání žádosti o půjčku. Poplatek platíte až z částky, kterou vám zašleme na váš bankovní účet.

Klienti, žadatelé na portále, si sami v žádosti o půjčku stanovují výši půjčky, měsíční splátky i dobu splácení. Nejprve je nutné podat žádost o půjčku, a poté vám začnou chodit na aukci nabídky podle vašich požadavků. O nabídkách je žadatel informován prostřednictvím e-mailové zprávy či krátké textové zprávy (SMS). Jen na vás záleží, kterou z nabídek přijmete nebo odmítnete. Je možné přijmout i více nabídek a to až do výše požadované částky půjčky. Na portále budou všechny nabídky sloučeny do jedné a měsíčně tak splácíte pouze jednu částku na jeden bankovní účet.

Zajímají vás přesné podmínky půjčky na vyplacení exekucí na nemovitosti? Potřebujete sestavit nabídku na míru, k vaší maximální spokojenosti? Investoři se s Vámi rádi dohodnou. Podrobnosti naleznete na našem internetovém portálu www.bankerat.cz nebo nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či online (live chat).

Zákaznický servis: 731 504 203 (Po – Pá, 8:30 – 17:15) Email: info@bankerat.cz

Reprezentativní příklad
Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.

Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky. Maximální RPSN je 55%. Pro dlouhodobé půjčky je RPSN nižší. Vždy záleží na nabídce od investora. Minimální splatnost poskytovaných úvěrů je 6 měsíců, maximální 72 měsíců.