Půjčka s doložením příjmu a registrů

Můžete ke schválení půjčky doložit svůj měsíční příjem a výpisy z bankovního a nebankovního registru? Chcete tím získat úvěr za výhodných podmínek? Vyberte si půjčku s doložením příjmu a registrů.

Jak její sjednání probíhá? U půjčky s doložením příjmu a registrů vám spolu s vyplněnou smlouvou zašleme formulář na potvrzení výše příjmu od vašeho zaměstnavatele a žádost o výpisy z bankovního a nebankovního registru.

Na potvrzení o výši příjmu si necháte od zaměstnavatele potvrdit váš čistý měsíční příjem. Zaměstnavatel také uvede, zda nejste ve výpovědní lhůtě, případně jaké máte srážky ze mzdy. Pokud žádáte o půjčku a jste na mateřské, doložíte svůj příjem výpisem z účtu nebo složenkou prokazující příjem mateřské. Žádáte-li o půjčku jako důchodce, je třeba doložit příjem výpisem z účtu anebo složenkou prokazující příjem penze. Podnikáte? Pak dokládáte váš příjem výpisem z daňového přiznání nebo jeho opisem. Uvedené dokumenty vám vystaví příslušný finanční úřad, kterému jste povinni odevzdat přiznání k dani.  

Žádosti o výpisy z bankovního a nebankovního registru (registry dlužníků), které vám zašleme, pouze podepíšete a odešlete na adresu registrů. Oba registry sídlí na stejné adrese: Na Vítězné pláni 4, Praha 4. Výpis vám registry zašlou doporučenou poštou na dobírku – nejpozději 24 hodin od okamžiku, kdy jim byly vaše žádosti Expres doručeny. Cena dobírky za výpis: 200 Kč + poštovné. V případě, že bydlíte v Praze, případně do hlavní metropole dojíždíte, je možné si výpis pořídit osobně, a to na počkání. V takovém případě je cena za výpis jen 100 Kč. Výpisy nám zašlete spolu s ostatní smluvní dokumentací.

Pro více informací o registrech zhlédněte webové stránky www.cbcb.cz a www.cncb.cz.

Jaké údaje výpisy z registrů obsahují?

Záznamy vašich splátek za poslední čtyři roky, dále záznam u jaké finanční instituce jste měli či v současnosti máte úvěr. Při schvalování půjčky nehodnotíme v registrech výskyt opožděných splátek, jak to dělají banky! Informace z registrů nám slouží pouze k ověření informací uvedených ve vaší žádosti o půjčku. To znamená, že nás zajímá, kolik celkem měsíčně splácíte a jaká je celková částka vašich ostatních úvěrů. 

U půjčky s doložením příjmu a registrů můžete žádat až o 400 000 Kč. Splácení si můžete rozložit až na 4 roky! Nízkou měsíční splátku, kterou si můžete dovolit, je dána postupným splácením v měsíčních splátkách.  Další předností je, že předem neplatíte žádné poplatky. Jediný poplatek je za podání žádosti o půjčku s doložením příjmu a registrů, který platíte až z částky zaslané na váš bankovní účet.

Výši půjčky, ale také měsíční splátky a dobu splácení si určí v žádosti o půjčku sám žadatel. Jakmile si u nás podáte Žádost o půjčku, začneme vám zasílat nabídky na půjčku s doložením příjmu a registrů podle vašich požadavků. Informace automaticky obdržíte do vaší e-mailové schránky a prostřednictvím krátké textové zprávy (SMS). Jen na vás záleží, zda jakoukoli nabídku přijmete, nebo odmítnete (vše samozřejmě zdarma). Každý žadatel může přijmout i více nabídek až do výše půjčky, kterou požadujete. Nabídky budou sloučeny do jedné, proto měsíčně splácíte pouze jednu částku (na jediný účet).    

Chcete se o půjčce s doložením příjmu a registrů dozvědět víc? Prohlédněte si náš portál www.bankerat.cz.

Kontaktní údaje:

Zákaznický servis: 731504203 (Po – Pá, 8:30 – 17:15) Email: info@bankerat.cz