Půjčka se zástavou nemovitosti

Začínáte podnikat a banka vám nepůjčí peníze, protože nemáte čím prokázat svůj příjem? Potřebujete půjčit vyšší částku peněz a nechcete platit zbytečně vysoké úroky. Nebo máte záznam v registru dlužníků, exekuci, či dokonce už exekuční příkaz k prodeji nemovitosti. Banka vám v této situaci úvěr neposkytne – my ano! Nabízíme Vám půjčku se zástavou nemovitosti!

Využít půjčku se zástavou nemovitosti lze i tehdy, chcete-li zastavit nemovitost, kterou vlastní jiná osoba, anebo na nemovitosti je již jiná zástava (např. hypotéka).

Podmínky pro získání půjčky se zástavou nemovitosti nejsou tak přísné jako v bance. My se vám snažíme pomoct a vyjít ve všem vstříc. V případě zástavy nemovitosti nám nemusíte předkládat registry dlužníků, platit vysokou částku za odhad nemovitosti nebo vyplňovat složité dotazníky popisující nemovitost. Stačí, když nám sdělíte, na jaké adrese se nemovitost nachází – náš tým už podle toho připraví veškerou smluvní dokumentaci k podpisu.

Jaké jsou výhody půjčky se zástavou nemovitosti?

Zástavou nemovitosti získáte půjčku za daleko výhodnějších podmínek než u půjčky bez zástavy. Jednoduše řečeno: je to něco za něco. A přitom vy vůbec nic neztrácíte, pouze získáváte! Jako fyzická osoba totiž podle zákona ručíte veškerým svým majetkem, tedy samozřejmě včetně nemovitosti. Provedením zástavy na nemovitosti pouze určujete pořadí, podle kterého by se v případně vaší neschopnosti splácet jakékoli závazky uspokojovali jednotliví věřitelé. A je přitom absolutně jedno, zda by se jednalo o věřitele z titulu půjčky, nezaplacené elektřiny nebo jízdy v tramvaji na černo. Tedy úvaha ve smyslu – nebudu si brát úvěr se zástavou nemovitosti, abych o nemovitost nepřišel - je zcela mylná. Na zástavě nemovitosti můžete tedy pouze vydělat.

Vadí, když je na nemovitosti exekuce?

Pokud je na nemovitosti exekuce, nebo už dokonce exekuční příkaz k prodeji, není to pro nás žádná překážka. Spojíme se s exekutorem (exekutory) a dohodneme vyplacení exekucí a uvolnění nemovitosti pro provedení zástavy. Bližší informace naleznete po kliknutí na odkaz Půjčka na vyplacení exekucí na nemovitosti.

Zastavovat nemovitost nemusí pochopitelně jen dlužník. Zástavcem nemovitosti může být kdokoli, kdo je ochoten se za dlužníka svou nemovitostí zaručit. Jinak řečeno, dlužník a zástavce nemovitosti mohou být různé osoby.

U půjčky se zástavou nemovitosti můžete žádat až o 600 000 Kč a splácení si můžete rozložit až na 6 let! Dopředu neplatíte žádné poplatky. Účtujeme si jen poplatek za podání žádosti o půjčku se zástavou nemovitosti, který platíte až z částky, kterou vám zašleme na vámi uvedený účet.

Co bude následovat, jakmile si u nás zadáte Žádost o půjčku? Začnete od nás dostávat nabídky na půjčku podle vašich požadavků. O veškerých nabídkách vás automaticky informujeme zasláním emailové zprávy a krátké textové zprávy (SMS). Vy máte dvě možnosti: jakoukoli nabídku buď přijmout, nebo odmítnout (vše samozřejmě zadarmo). Pokud přijmete větší množství nabídek (až do výše požadované částky půjčky), nabídky vám sloučíme do jedné a měsíčně tak splácíte pouze jednu částku, a to na jeden účet.

Jak probíhá zástava nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat a informujte se o přesných podmínkách půjčky na zástavu nemovitosti nebo půjčky na nemovitost s vyplacením exekucí. Jsme schopni vám vytvořit nabídku na míru. Je pro nás důležitá vaše spokojenost.

Více informací naleznete na internetovém portálu www.bankerat.cz nebo nás můžete kdykoliv kontaktovat:

Zákaznický servis: 731 504 203 (Po – Pá, 8:30 – 17:15) Email: info@bankerat.cz

Reprezentativní příklad
Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.

Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky. Maximální RPSN je 55%. Pro dlouhodobé půjčky je RPSN nižší. Vždy záleží na nabídce od investora. Minimální splatnost poskytovaných úvěrů je 6 měsíců, maximální 72 měsíců.