Aukce AP1084229 - Pometlo

80 000požadovaná částka
30 % p.a. max. úroková sazba
36 měsíců doba splácení
B typ půjčky
Vykoupení z pasti - srovnání půjček do jedné - konsolidace
Aukce byla zrušena

Informace o půjčce

Částka: 80 000
Max. úroková sazba: 30 % p.a.
Doba splatnosti: 36 měsíců
Měsíční splátka: 3 396
Splatná částka: 122 256
Navýšení: 42 256
Začátek aukce: 29.6.2020, 09:00
Konec aukce: 20.7.2020, 17:00

Požadavky

Historie u Bankerat

-- Historii může obsahovat pouze aktivní aukce --

Osobní údaje

Věk: 23 let
Pohlaví: Muž
Rodinný stav: Svobodný
Počet dospělých členů v domácnosti: 1
Počet vyživovaných osob: 0
Druh bydlení: U rodičů
Kraj: Ústecký

Zdroj příjmu

Příjem: Pracovní poměr na dobu určitou
Datum od: Leden 2020
Datum do: Březen 2021
Pracovní pozice: Montážní dělník - výroba sedaček do Fabie - Octavie
Doložitelný čistý měsíční příjem: 22 000
Ostatní (nedoložitelné) příjmy: 3 000
Měsíční náklady na domácnost: do 3 000 Kč

Ostatní půjčky a závazky

Celková částka: 40 001 Kč - 60 000 Kč
Z toho krátkodobé se splatností do jednoho měsíce: více jak 20 000 Kč
Celkový počet: 9
Celková měsíční splátka: 1 001 Kč - 2 000 Kč
Platební morálka: Jsem občas několik dní po splatnosti

Exekuce a soudní řízení

Exekuce: Nejsem si vědom/a žádné exekuce
Soudní řízení: Není proti mně vedeno žádné soudní řízení

Ostatní informace

Půjčku už nikdy - a už vůbec tu krátkodobou. Z hlouposti a nedostatku financí jsem si vzal nebankovní půjčku. Vzhledem k tomu, že jsem byl bez práce, tak finance nevycházeli už ani na odložení splatnosti a půjčku jsem řešil půjčkou. Rád bych tento už nějaký čas trvající problém vyřešil a bylo by opravdu příjemné platit jednu malou částku měsíčně, než se měsíc co měsíc strachovat, abych nespadl do obřích dluhů a tak prodlužuji splatnost, nic nemám a problém se nijak neřeší. Nedostatek rozumu a financí mě dohnal o obří chybě. Problém se snažím řešit jak jen můžu, přeji si, aby tento strach, že se dostanu do obřích dluhů a celý život budu mít prd. Svou chybu vidím a přiznávám... ale stále na to doplácím. Situace je už celkem vyhrocená a tak tedy žádám touto formou o půjčku, abych mohl žít normální život. Platit 2 tisíce či desetitisíce
měsíčně je celkem rozdíl. Snažil jsem se všemi způsoby problém vyřešit, ale po dlouhé snaze jsem si přiznal, že to sám nemůžu vyřešit - a bohužel se z této situace nedostanu jinak, než s něčí pomocí. Nikdy jsem půjčku na delší čas nechtěl - a teď mi nikde s mojí historií krátkodobých půjček nepůjčí - takže mi systém ani neumožňuje se z této situace dostat tak, že si někde půjčím větší částku a všechno to zaplatím najednou - a konečně budu moci žít v klidu. Takhle se brzy z desetitisíců stanou statisíce a já mám opravdový strach. Každopádně děkuji moc člověku co mi pomůže - už teď si Vás moc vážím. Pokud se někdo takový najde, tak mám pro Vás vzkaz - zachránil jste mi život a do smrti Vám budu vděčný. Zvedl jste mě ze dna a zahrál jste si na Boha. Díky Vám jsem konečně mohl začít žít život který chci... díky Vám jsem mohl žít život a věnovat se jiným věcem než penězům - mohl jsem přestat opouštět všechno a všechny jen proto, abych vydělal co nejvíc peněz a nezakopal se na dno. Díky Vám jsem mohl konečně začít žít. Nejsou to pro mě jen peníze. Netoužím po přepychu a velkém množství peněz... jen je smutné, že teď peníze určují hodnotu mého života a prakticky jeho cenu. Opravdu je smutné, že mezi životem který nenávidím a nikdy jsem žít nechtěl a životem kterým jsem žil do dob problému a kterým chci žít dál a byl bych moc šťastný  - dělí mě částka o kterou žádám.

Zanechal jsem vysoké školy v posledním ročníku Bc. studia pedagogické fakulty obor Čj - Hv a teď pracuji ve Škodovce už půl roku na stálý pracovní poměr (místo brigád z kterých jsem absolutně nemohl všechny ty krátkodobé půjčky zaplatit) ... vyrábím zadní sedačky do Škoda Octavia a bydlím zadarmo od firmy na ubytovně (jelikož město kde bydlím je 200 km vzdálené a v MB vydělávám víc, než ve městě kde žiji) mezi cizincemi a jsem ve světě, který jsem znal jen z poslechu... zažívám situace a vidím věci které by mě nikdy ani nenapadly. Moc bych si přál dodělat školu a pracovat jako učitel - v čem vidím smysl a naplňuje mě práce s mladým kolektivem. Práce rukama mi nevadí, nevadí mi prakticky vůbec nic a dokážu cokoliv si zamanu (dělal jsem už opravdu moc různých typů prací při studiu) - ale dřít se den co den v práci, pracovat 8mi hodinové přesčasy, nemít život a modlit se, aby výplata stačila na proplacení mých krátkodobých půjček - opravdu už to nezvládám. Jsem psychicky zničený. Omlouvám se za obří sloh - ale jak nijak se má člověk uvést takto přes internet... nechci jen tak zažádat o půjčku. Píšou tu, že toto je půjčka od lidí pro lidi... tak tedy píši jako člověk a mám tak i zkrátka pocit, že jednám s někým, kdo není lichvář a nejde mu o to vytěžit člověka.

No - písmenek beztak už bylo dost a pokud někdo dočetl celý tento text, tak Vám děkuji mnohokrát za Váš drahocenný čas. V tomto světě není nic samozřejmost a zkrátka - děkuji. V.P.

Nabídky na půjčku

Nabídky může obsahovat pouze aktivní žádost