Aukce AP1100529 - Honnzza

300 000požadovaná částka
18 % p.a. max. úroková sazba
36 měsíců doba splácení
A typ půjčky
Dobrý den vážení investoři, Chtěl bych Vás požádat o finanční investici do mé osoby, respektive do mého podnikání. Podnikám s malým přerušením již 14 let. V oblasti obchodu (volné živnosti), řemeslné jako elektrikář a od minulého roku jako dopravce (osobní a nákladní dopravy do 3.5t), nyní rozšiřuji a směřuji své podnikání na osobní dopravu nad 3,5 tuny (příležitostnou autobusovou dopravu). Této činnosti se chci věnovat primárně a učinit tak z ní i primární zdroj příjmů. V mé historii podnikání jsem zažil řadu dobrého, ale i řadu různých negativních zvratů, které mi způsobily ne malé potíže s financemi, proto jsem se dostal bohužel i do negativního záznam registrů. A pro banky jsem tudíž momentálně nefinancovatelný. To bylo řadu let na zpět. A nyní již dlouhou dobu vše splácím řádně a bez zpoždění. Abych se v minulosti dostal s finančních potíží, které jsem prožil jezdil jsem pracovat 2 roky do Německa jako živnostník elektrikář. Nyní považuji svoji situaci za stabilizovanou a jsem již třetím rokem doma v ČR a tady chci být už taky na stálo. Věnovat se rodině, přestavbě domu a podnikání v Autobusové dopravě. Z toho vyplívá, že vlastním řidičské oprávnění typu D, profesní průkaz a nově jsem na krajském úřadu složil zkoušky o odborné způsobilosti, dále činím kroky pro to abych si rozšířil živnost o koncese nad 3.5 tuny a získal eurolicenci pro provoz osobní dopravy nad 3,5 t. Obracím se na vás ne zcela proto, že bych neměl žádné finance pro počáteční investice, ale výši peněz, o kterou Vás žádám mám momentálně v neproplacených fakturách a v hodnotě jedné z dodávek, kterou vlastním a chci ji prodat. Bohužel časově se prodej dodávky a splatnost faktur nepotkává s potřebnou investicí do mého plánu a mě to momentálně zdržuje a brzdí od jeho uskutečnění. Koncem měsíce mám v plánu dojet si pro svůj první autobus, který potřebuji připravit na začínající sezónu.
Aukce skončila

Informace o půjčce

Částka: 300 000
Max. úroková sazba: 18 % p.a.
Doba splatnosti: 36 měsíců
Měsíční splátka: 10 846
Splatná částka: 390 456
Navýšení: 90 456
Začátek aukce: 16.3.2023, 09:59
Konec aukce: 5.4.2023, 17:00

Požadavky

Výpisy z registrů
Výpis z bankovního a nebankovního registru (NRKI, BRKI).

Historie u Bankerat

-- Historii může obsahovat pouze aktivní aukce --

Osobní údaje

Věk: 37 let
Pohlaví: Muž
Rodinný stav: Svobodný
Počet dospělých členů v domácnosti: 2
Počet vyživovaných osob: 1
Druh bydlení: Vlastní
Forma vlastnictví: Jsem jediný vlastník
Kraj: Jihočeský

Zdroj příjmu

Příjem: Podnikatel (OSVČ)
Datum od: Duben 2016
Druh činnosti: Doprava, Elektromonter, volná živnost
Doložitelný čistý měsíční příjem: 80 000
Měsíční náklady na domácnost: 10 001 Kč - 15 000 Kč
Čistý měsíční příjem na domácnost: 95 000

Ostatní půjčky a závazky

Celková částka: více jak 1 000 000 Kč
Z toho krátkodobé se splatností do jednoho měsíce: 0 Kč
Celkový počet: 3
Celková měsíční splátka: 10 001 Kč - 15 000 Kč
Platební morálka: Všechny úvěry a půjčky platím včas (tj. nejsem po splatnosti)

Exekuce a soudní řízení

Exekuce: Nejsem si vědom/a žádné exekuce
Soudní řízení: Není proti mně vedeno žádné soudní řízení

Ostatní informace

kromě zmíněných 3 závazků (hypoteka, spotř. úvěr, kontokorent) mám ještě soukromou bezúročnou půjčku od kamarádky, kde je sice splátka vyšší (40.000,-/m) ta však bude splacena již za 3 měsíce.  
V bankovních registrech mám vše řádně hrazené, vyjma dluhu na dospořování v lišce vzniklém již před lety. Tento dluh řádně snižuji po dohodě s Liškou po 2 000 Kč měsíčně, v registrech se to však jeví jako po splatnosti.
Bankovní registry Vám dám k náhledu, tak Vám to sem píši, abyste daný záznam lépe pochopili....

Ještě bych rád doplnil, že tento business mi není zcela nový, již delší dobu spolupracuji s autobusovými dopravci s kterými mám již nyní domluvené zakázky a čeká se pouze na můj vlastní autobus.
Samozřejmě další partnerské spolupráce intenzivně navazuji jako například nyní i s cestovní kanceláří, kde je oboustranný zájem spolupracovat.

Nabídky na půjčku

Nabídky může obsahovat pouze aktivní žádost