Půjčka bez registrů a bez doložení příjmů

Nechcete ke schválení půjčky dokládat výpisy z bankovního a nebankovního registru a navíc nemůžete doložit svůj pravidelný příjem? Pak právě Vám je určena půjčka bez registrů a bez doložení příjmů.

U půjčky bez registrů a doložení příjmu je důraz kladen především na předkládání minimálního množství podkladů pro schválení půjčky. To s sebou samozřejmě přináší minimum administrativy, a tedy značnou úsporu času pro žadatele při vyřizování půjčky.

Maximální částka půjčky bez registrů a bez doložení příjmu je 10 000 Kč. Splácení této půjčky si můžete rozložit až na 18 měsíců. Budete-li půjčku postupně splácet, dosáhnete tak nízké měsíční splátky, kterou ze svého příjmu pohodlně uhradíte.

Poplatky předem? Žádné neplatíte. Jediný poplatek za podání žádosti o půjčku bez registrů a bez doložení příjmů platíte až z částky, která vám bude námi zaslána na účet.

Jak výši půjčky, tak měsíční splátky a dobu splácení si klient v žádosti určuje sám. Jakmile si u nás zadáte žádost o půjčku bez registrů a bez doložení příjmu, začne od nás dostávat nabídky e-mailem nebo krátkou textovou zprávou (SMS). Stačí jakoukoliv nabídku buď přijmout nebo odmítnout (samozřejmě vše zdarma). Můžete přijmout více nabídek (do výše požadované částky půjčky) a my vám nabídky sloučíme do jedné a měsíčně tak splácíte pouze jednu částku.

Více se dozvíte na našem webu www.bankerat.cz nebo využijte následujících kontaktních údajů:

Zákaznický servis 731 504 203 (Po – Pá, 8:30 – 17:15), E-mail: info@bankerat.cz, live chat.

Reprezentativní příklad
Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.

Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky. Maximální RPSN je 55%. Pro dlouhodobé půjčky je RPSN nižší. Vždy záleží na nabídce od investora. Minimální splatnost poskytovaných úvěrů je 6 měsíců, maximální 72 měsíců.