Nastavte si podmínky Vaší půjčky

Líbí se Vám splátka?

Zadejte si žádost o půjčku

1 2 3
-- Klikněte zde --
  • Půjčka bez registrů a bez doložení příjmu
  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Půjčka bez registrů
  • Půjčka s doložením příjmu a registrů
  • Půjčka se zástavou nemovitosti
6 měsíců
1 rok
2 roky
3 roky
4 roky
5 let
6 let
% p.a. Zadejte si vlastní úrok užitečné rady a tipy Měsíční splátka 0 ... a začněte přijímat nabídky
Reprezentativní příklad
Zápůjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a úrokovou sazbou 9 % ročně má měsíční splátku 901 Kč. Jednorázový poplatek vydlužitele za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz činí 3 469 Kč. Tento jednorázový poplatek je splatný zapůjčiteli. Zápůjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl. Celková částka splatná dlužníkem 64 872 Kč. Při zahrnutí jednorázového poplatku do výpočtu RPSN, vychází RPSN 11,73 %.

Jednorázový poplatek za zpřístupnění peer-to-peer platformy bankerat.cz uživateli je 5 % z celkové částky zápůjčky, nejméně však 1.200 Kč. Poplatky jsou strženy až v momentě realizace zápůjčky. Maximální RPSN je 55%. Pro dlouhodobé půjčky je RPSN nižší. Vždy záleží na nabídce od investora. Minimální splatnost poskytovaných úvěrů je 6 měsíců, maximální 72 měsíců.

Typy půjček

Do 10 000 Do 1 roku
více informací
Do 30 000 Do 2 let
více informací
Do 150 000 Do 3 let
více informací
Do 400 000 Do 3 let
více informací
Do 1 500 000 Do 6 let
více informací

Speciální produkty

Vzali jste si půjčku a později jste zjistili, že je pro vás nevýhodná? Potřebujete snížit výši své měsíční splátky? Nebo jste dokonce naletěli podvodníkům, kterým nejde o nic jiného než vás nechat platit vysoké smluvní pokuty za cokoli?
Máte větší množství krátkodobých nebankovních půjček nebo kreditních karet? Nestíháte splácet najednou všechny své krátkodobé půjčky nebo ztrácíte přehled o tom, kdy, komu a v jaké výši dlužnou částku splatit? Nevíte si s tím rady? Nejlepším řešením je jednoznačně konsolidace půjček!
Máte na nemovitosti exekuci, nebo už dokonce exekuční příkaz k prodeji? Potřebujete vyplatit exekuci, aby vám exekutor nemovitost neprodal ve veřejné dražbě? Zjistili jste, že banka vám na nemovitost s exekucí nepůjčí peníze?

Jak postupovat?

Vyplníte žádost o půjčku

Jakmile vyplníte žádost o půjčku, začneme vám zasílat nabídky (E-mailem a SMS) od našich uživatelů, kteří naopak mají peníze a chtějí vydělat na úrocích.

Přijímáte / odmítáte nabídky

Každou nabídku můžete přijmout nebo odmítnout (bez jakýchkoli poplatků). Můžete přijmout i více nabídek až do požadované částky půjčky, kterou jste zadali ve své žádosti.

Dokončíte žádost

Po přijetí každé nabídky budete vyzváni, zdali chcete svou žádost dokončit a nechat si zaslat smlouvu o půjčce k podpisu, nebo pokračovat dál v přijímání nabídek. Maximální doba pro přijímání nabídek je 21 dnů.

Podepíšete smlouvu

Po dokončení žádosti dostanete vyplněnou smlouvu o půjčce k podpisu. Smlouvu podepíšete a spolu s požadovanými přílohami (např. kopie občanského průkazu) co nejdříve zašlete zpět. Následuje podpis smlouvy věřitelem.

Dostanete peníze

Současně s čerpáním půjčky dostanete jedno vyhotovení podepsané smlouvy. Následně půjčku splácíte v měsíčních splátkách. Pokud se dostanete se splátkou do prodlení, bude Vám odeslána upomínka.